0
منو دسترسی
1397/05/14 در ساعت 09:46:09

ایران عضو هیات‌ مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان

به نقل از خبرگزاری مهر، ایران برای دومین بار توانست عضو هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری شود

ایران عضو هیات‌ مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان

بر اساس این گزارش، راهنمایان گردشگری ایران در سال ۲۰۱۷ میزبان هفدهمین کنوانسون جهانی راهنمایان گردشگری شدند و توانستند برای اولین بار در هیات مدیره فدراسیون جهانی  نماینده ای داشته باشند. امسال نیز در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری که در کشور گرجستان برگزار شد، آرش نورآقایی توانست به عنوان دومین نماینده ایران عضو فدراسیون جهانی گردشگری شود. آرش نورآقایی رئیس قبلی کانون سراسری راهنمایان گردشگری ایران، تجربه ۴ ساله ریاست بر کانون ملی را در کارنامه خود دارد. 

در انتخاباتی که در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری روز ۴ بهمن در گرجستان برگزار شد، آرش نورآقایی موفق شد از ۳۹ رای موجود ۲۶ رای به دست بیاورد و به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری ایران انتخاب شود. به این ترتیب راهنمایان گردشگری ایران توانستند برای دومین سال پیاپی، در عالی ترین نهاد راهنمایان گردشگری جهان عضوی داشته باشند. 

دیگر اعضای هیات مدیره این فدراسیون، خانم ویولا لوییز با ۳۵ رای از انگلیس، خانم مری کمپ کلارک از انگلیس با ۳۴ رای، آقای رومانو دل روزاریو از فیلیپین با ۲۵ رای و آقای جین رییز با ۲۰ رای از آمریکا در کنار آرش نورآقایی فعالیت می کنند. همچنین خانم آلوشکا ریچه برای دومین بار پیایی به عنوان رئیس هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری انتخاب شد. 

همچنین امروز در رقابتی برای کسب میزبانی نوزدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری، کشور صربستان توانست با کسب ۲۴ رای عنوان میزبان این کنوانسیون جهانی را در سال ۲۰۲۱ به دست بیاورد. 

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%